Το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση της Γ’ Εθνικής.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Θήβα – ΑΟ Σελλάνων
ΑΠΟΚ Βελούχι – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος
Διγενής Νεοχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΝΠΣ Βόλος – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρός

2η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρός – Οπούντιος Μαρτίνου
Αχιλλέας Φαρσάλων – Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Διγενής Νεοχωρίου
Ρήγας Φεραίος – ΝΠΣ Βόλος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Ιτέας
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

3η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Θήβα
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΓΣ Αλμυρός
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Φαρσάλων
ΝΠΣ Βόλος – ΑΟ Σελλάνων
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

4η αγωνιστική
ΑΠΟΚ Βελούχι – Οπούντιος Μαρτίνου
Θήβα – Νίκη Βόλου
ΓΣ Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας

5η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Βόλου
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΠΟΚ Βελούχι
ΝΠΣ Βόλος – Θήβα
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρός
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

6η αγωνιστική
Διγενής Νεοχωρίου – Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αστέρας Ιτέας
Θήβα – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΓΣ Αλμυρός – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

7η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – ΝΠΣ Βόλος
Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου
Ρήγας Φεραίος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ολυμπιακός Βόλου – Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρός
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

8η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας – Οπούντιος Μαρτίνου
ΝΠΣ Βόλος – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διγενής Νεοχωρίου – Ρήγας Φεραίος
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρός – Αχιλλέας Φαρσάλων
Ρεπό: Θήβα

9η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΠΟΚ Βελούχι
Θήβα – ΓΣ Αλμυρός
Ρεπό: Νίκη Βόλου

10η αγωνιστική
Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Νίκη Βόλου – ΓΣ Αλμυρός
ΑΠΟΚ Βελούχι – Θήβα
Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος

11η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρός – ΝΠΣ Βόλος
Θήβα – Διγενής Νεοχωρίου
Νίκη Βόλου – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

12η αγωνιστική
ΑΟ Σελλάνων – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΓΣ Αλμυρός
Αστέρας Ιτέας – Θήβα
ΝΠΣ Βόλος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Διγενής Νεοχωρίου – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η αγωνιστική
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρός – Ολυμπιακός Βόλου
Θήβα – Ρήγας Φεραίος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αμβρυσσέας Διστόμου
Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας
ΝΠΣ Βόλος – Διγενής Νεοχωρίου
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

Σχόλια

σχόλια

Όλυμπος - Γαλακτοκομικά

Ο κάθε αναγνώστης του karla.news μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές.

Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του.

Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam).

Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!

 

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Διαφημιστείτε μαζί μας

Χιλιάδες άτομα καθημερινά, αναζητούν επιχειρήσεις σαν και τη δική σας!
Γιατί να μην βρουν τη δική σας;
Ξεκινήστε τώρα την online διαφήμισή σας και δείτε τα αποτελέσματα άμεσα!

Κλικ εδώ, για να δείτε όλες τις επιλογές διαφήμισης και την χρέωσή τους.