Οι επιτυχόντες στο ΓΕΛ Βελεστίνου

0
45

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2021 – ΓΕΛ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ

      • ΓΚΟΜΑ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΠΘ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΠΘ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΠΘ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΝΤΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΗΛΙΑΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΦΛΩΡΙΝΑ)
      • ΣΑΒΒΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ – ΕΠΙΣΤ.& ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΝ. ΜΑΚ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
      • ΔΡΑΓΟΪΔΗ ΚΕΡΑΣΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝ. ΜΑΚ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΒΟΛΟΣ)
      • ΚΟΥΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ
      • ΝΙΚΗΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΠΘ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΚΥΚΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΒΟΛΟΣ)
      • ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & Η/Υ (ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
      • ΣΑΒΒΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΔΙ.ΠΑ.Ε.- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ – ΞΑΝΘΗ)
      • ΓΙΑΝΝΑΚΟΣΙΑΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΠΘ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΓΚΟΝΤΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
      • ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ. – ΚΟΖΑΝΗ)
      • ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΔΙ.ΠΑ.Ε.- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΛΛΕΣΙ ΤΖΟΑΝΝΑ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ. – ΚΟΖΑΝΗ)
      • ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΠΘ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΔΙ.ΠΑ.Ε.- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΠΡΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΒΟΛΟΣ)
      • ΣΑΝΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
      • ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜ/ΝΙΩΝ (ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΒΟΛΟΣ)
      • ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦ. ΑΝ/ΞΗΣ (ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΒΟΛΟΣ)
      • ΚΟΤΣΙ ΚΛΕΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΣΤΕΚ)
      • ΚΟΥΒΕΛΑ ΣΥΡΑΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
      • ΖΑΜΗΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΒΟΛΟΣ)
      • ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΛΑΡΙΣΑ)
      • ΝΤΟΥΡΟ ΠΑΟΥΛΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
      • ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗ (ΕΚΠΑ – ΑΘΗΝΑ)
Print Friendly, PDF & Email

Σχόλια

σχόλια

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.