Από την Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών και Βοηθών Διαιτητών για την Α’ ΕΠΣΘ (4η αγωνιστική) και Β’ ΕΠΣΘ (4η αγωνιστική), με τη διοργανώτρια αρχή να ενημερώνει πως το ματς του Άθλου με τον Πανιώνιο αναβλήθηκε και μετατέθηκε για τις 4/11. Αναλυτικά:

Α’ ΕΠΣΘ/4η αγωνιστική

Σάββατο 17/10

Ενωμένα Φροντιστήρια

16.00 Σαρακηνού, Σαρακηνός-Μυρμηδόνες

Κούστας, Ευαγγελιάς, Γεωργαντζής

16.00 Βασδέκειο, Αγία Άννα-Α.Ε. 2002

Τσίντζας, Σαμαράς, Γιάννης

16.00 Αγ. Παρασκευής, Αγ. Παρασκευή-Ακρόπολη

Χαλβατζάκος, Θάνος, Τριφωνίδης

Κυριακή 18/10

12.00 Πρωτεσίλαος-Σκιάθος

Αθηναίος, Αγγελόπουλος, Σακκάς Π.

16.00 Αγχιάλου, Αγχίαλος Φ.Θ.-Τοξότης

Τασιόπουλος Γ., Καλορογιάννης, Τασιόπουλος Κ.

16.00 Βασδέκειο, Μακρινίτσα-Αστέρας Ριζομύλου

Δημητριάδης, Μπέλλου, Αντωνίου

16.00 Σούρπης, Αίας-Δάφνη

Σαρρής, Σκρίμπας, Πέτρου

16.00 Βελεστίνου, Ρήγας Φεραίος-Πύρασος

Καλατζής, Σφυρής, Σακκάς Δ.

H βαθμολογία

  1. Αίας 9 (+9)
  2. Ρήγας 9 (+7)
  3. Αγία Άννα 7 (+6)
  4. Πύρασος 7 (+4)
  5. Σαρακηνός 7 (+4)
  6. Σκιάθος 6 (+5)
  7. Αγχίαλος 6 (-2)
  8. Ακρόπολη 5
  9. Αγία Παρασκευή 3 (0)
  10. ΑΕ 2002 3 (-3)
  11. Τοξότης 3 (-4)
  12. Μακρινίτσα 1 (-3)
  13. Αστέρας Ριζομύλου 1 (-4)
  14. Μυρμηδόνες 1 (-7)
  15. Πρωτεσίλαος 0 (-5)
  16. Δάφνη 0 (-13)

Β’ ΕΠΣΘ/Α’ όμιλος

4η αγωνιστική

Σάββατο 17/10

16.00 Αγ. Γ. Νηλείας, Άνθιμος Γαζής-Μαγνησιακός

Γραββάνης, Μπαρτζιάλης, Γκατζούνας

Κυριακή 18/10

11.00 Βασδέκειο, Ερμής-Νέοι Αγ. Άννας

Κούστας, Αλεξίου, Ανδραδόπουλος

16.00 Αργαλαστής, Κένταυρος Ν.Π.-Α.Ε. Διμηνίου

Τσίντζας, Κούφιος, Τοζακίδης

16.00 Π. Μαγουλάς, Ν.Α. Νίκης-Ε.Λ. Νηλέας

Πλακιάς, Κουβάτας, Δημητράκης

16.00 Βοηθητικό ΕΑΚ, Ιάσων Α.Μ.-Άνω Λεχώνια

Λάκιας, Χριστοδούλου, Γερμάνης

Η βαθμολογία

  1. Ιάσων Α.Μ. 9
  2. Μαγνησιακός 7 (+3)
  3. Κένταυρος ΝΠ 6 (+8)
  4. Άνθιμος Γαζής 6 (+7)
  5. Ε.Λ. Νηλέας 6 (+5)
  6. ΝΑ Νίκης 5 (+8)
  7. Νέοι Αγίας Άννας 3 (0)
  8. Ερμής 3 (-6)
  9. Άνω Λεχώνια 1
  10. ΑΕ Διμηνίου 0

Β’ ΕΠΣΘ/Β’ όμιλος

4η αγωνιστική

Σάββατo 17/10

16.00 Μικροθηβών, Μικροθήβες-Ηρακλής Α.Θ.

Βλάχος, Καρακίτσιος Γ., Κατσιγιαννάκης

19.00 Βασδέκειο, Ελευθεριακός-Αχιλλέας Αχιλλείου

Καλατζής, Πούλιος, Παπαγεωργίου

Κυριακή 18/10

11.00 ΕΤΒΑ, Πηλέας-Απόλλων Καναλίων

Ευαγγελιάς, Γραββάνης, Κίττος

Άθλος-Πανιώνιος

αναβολή για την Τετάρτη 4/11

Ρεπό: Α.ΠΟ.Β.

Η βαθμολογία

  1. Πανιώνιος 9
  2. Άθλος 6 (+3)
  3. Μικροθήβες 6 (+3)
  4. ΑΠΟΒ 6 (+1)
  5. Ελευθεριακός 3 (+1)
  6. Απόλλων Καναλίων 3 (0)
  7. Ηρακλής Αγ. Θ. 3 (0)
  8. Αχιλλέας Αχιλλείου 0 (-6)
  9. Πηλέας 0 (-11)
Print Friendly, PDF & Email

Σχόλια

σχόλια

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.