Η σταυροδοσία των υποψηφίων βουλευτών στη Μαγνησία

0
152 views

Όλο και μεγαλύτερος αριθμός εκλογικών κέντρων ενσωματώνεται στην καταμέτρηση της σταυροδοσίας των υποψηφίων βουλευτών στο Ν. Μαγνησίας.
Στα 91 εκλογικά τμήματα από το σύνολο των 366 (ποσοστό 24,86%) τα αποτελέσματα έχουν:

Οι υποψήφιοι της ΝΔ έλαβαν:
ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3689, ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ) 2538, ΛΙΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2377, ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2087, ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1885, ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1654, ΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 836, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ 665

Οι υποψήφιοι του ΣΥΡΙΖΑ
ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2291, ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2282, ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 2189, ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1040, ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ) 735, ΚΟΥΤΣΙΦΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 593, ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 548, ΜΠΑΛΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΜΑΚΗΣ) 512

Ενωμένα Φροντιστήρια

Οι υποψήφιοι του ΚΙΝΑΛ
ΧΑΥΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 532, ΠΛΑΣΤΑΡΑΣ ΤΡΥΦΩΝ 399, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 348, ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ 300, ΣΑΚΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 262, ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ 150, ΜΠΕΛΤΖΕΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (Μάνια) 127, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 94

Οι υποψήφιοι του ΚΚΕ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 518, ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 389, ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΥΡΤΩ 188, ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) 161, ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 146, ΤΣΑΛΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 135, ΡΗΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 114, ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 100

Οι υποψήφιοι της Ελληνικής Λύσης
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 416, ΑΡΜΕΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 201, ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 179, ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 135, ΜΠΕΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ 132, ΠΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 122, ΜΑΡΚΑΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 107, ΠΑΡΑΠΑΡΕΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 89

Οι υποψήφιοι της Χρυσής Αυγής
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 633, ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ ) 153, ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 152, ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 138, ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 70, ΣΥΡΤΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 62, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ) 46, ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 45

Οι υποψήφιοι του ΜεΡΑ 25
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 208, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΆΝΝΑ 174, ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 169, ΚΙΡΜΙΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 162, ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 159, ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΗΛΙΑΣ 60

Οι υποψήφιοι της Πλεύσης Ελευθερίας
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 142, ΠΑΤΣΙΑΝΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 135, ΚΑΪΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 113

Οι υποψήφιοι της Ένωσης Κεντρώων
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 82, ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 51, ΠΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 29, ΚΑΒΑΔΕΛΛΑ ΑΘΗΝΑ 20, ΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΑΡΑΜ 8

Οι υποψήφιοι του ΕΠΑΜ ΑΚΚΕΛ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΚΑΙΡΟΥ 59, ΑΙΡΙΣ – ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37, ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 35, ΚΟΥΜΠΑΡΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35, ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 29, ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 24

Οι υποψήφιοι της Δημιουργίας Ξανά
ΒΕΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 55, ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΔΙΑΝΕΛΟΣ 55, ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΗΛΙΑΣ 40

Οι υποψήφιοι της ΑΝΤΑΡΣΥΑ
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) 25, ΜΑΓΓΙΝΑ ΗΡΩ 20, ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13, ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 13, ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7

Οι υποψήφιοι της Λαϊκής Ενότητας
ΜΠΑΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17, ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17, ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ-ΚΟΥΝΑΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 16, ΓΙΑΝΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15

Οι υποψήφιοι της Ελλήνων Συνέλευσις
ΣΑΜΑΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 25, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 11, ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 10, ΡΟΪΔΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 7, ΧΛΕΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5, ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΪΟΣ 1

Οι υποψήφιοι του ΚΚΕ μ-λ
ΒΛΑΧΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19, ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 12, ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 10

Η υποψήφια του ΕΕΚ
ΜΗΛΙΟΡΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 5

Οι υποψήφιοι του ΜΛ ΚΚΕ
ΑΒΤΖΗΑΣΛΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5, ΜΑΡΚΟΒΗ ΜΑΡΙΑ 5

Ο υποψήφιος της ΟΚΔΕ
ΣΓΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2

Print Friendly, PDF & Email

Σχόλια

σχόλια

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.