Δείτε όλους τους υποψήφιους, όλων των κομμάτων στην Μαγνησία

0
522 views

ekloges-paravanΜε την κατάθεση των ονομάτων των υποψηφίων στο Πρωτοδικείο ολοκληρώθηκε και επίσημα η διαδικασία συγκρότησης όλων των ψηφοδελτίων, όλων των κομμάτων που θα συμμετάσχουν στις επικείμενες εκλογές της 25ης του Γενάρη.

Οι υποψήφιοι Βουλευτές Μαγνησίας ανά κόμμα και κατ’ αλφαβητική σειρά, έχουν ως εξής:

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ (ΑΝ.ΕΛ.)

1. Γκρίνιας Ιωάννης – από ΑΚΚΕΛ
2. Ευσταθίου Κυριάκος
3. Ζούμπος Κωνσταντίνος
4. Μπότσικας Μαρίνος
5. Παντελίδου Δέσποινα – από ΛΕΥΚΟ
6. Σάμιος Συμεών
7. Χασιώτης Ιωάννης
8. Χρυσοβελώνη Μαρίνα

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση

1. Γκουτή ‘Ελλη
2. Μολόχας Στέφανος
3. Ντούρος Ευστάθιος
4. Παπαευσταθίου Νικόλαος
5. Σεβαστίδου ‘Ολγα
6. Στάθης Ιωάννης

ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ (Ε.Ε.Κ.) – ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

1. Μανώλης Σπυρίδων
2. Μηλιόρδου Ελένη

ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

1. Αντώνογλου – Κασσαβέτης Γεώργιος
2. Κοφινάς Φώτης
3. Μπαρμπάτσιαλου Χρύσα
4. Παπαβασιλείου Μαρία
5. Παπαρούνας Χρήστος
6. Σαμαράς Βασίλης
7. Σκαρίμπας Γιάννης
8. Τσαλίκη Τζούλια

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ (Κ.Κ.Ε.)

1. Αγγελής Νίκος
2. Αναγνώστου Γεώργιος
3. Λούμα Ρένα
4. Μεταξάς Βασίλης
6. Σταροπούλου Όλγα
7. Στεργίου Κωνσταντίνος
8. Τσαλούχας Θόδωρος

ΚΚΕ (μ-λ) Μ-Λ ΚΚΕ

1. Αβτζηασλάν Απόστολος
2. Ανδρεάτος Γρηγόριος

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

1. Βαγιάννη Κωνσταντίνα
2. Ζεμπέκης Φώτης
3. Νάνος Αργύριος
4. Πολίτης Χριστόφορος
5. Τσιαμαντάνης Κωνσταντίνος
6. Ψαχούλας Σπυρίδων

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. Αντωνοπούλου – Μπουρούνη Ελένη
2. Καλτσογιάννης Γεώργιος
3. Καπάνη Μαρία
4. Κοκκίνης Αθανάσιος
5. Μακρή Ζέττα
6. Μιτζικός Μιχαήλ
7. Μπουκώρος Χρήστος
8. Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ.)

1. Αναστασίου Γιάννης
2. Γαργάλα – Μάγκου Αικατερίνη
3. Γίτση Μαρία
4. Καρυπίδης Γεώργιος
5. Λουφόπουλος Δημήτριος
6. Μπαρτζιώκα Σούλα (Κυρατσώ)
7. Πολίτης Αντώνιος
8. Σακκόπουλος Ιωάννης

ΠΡΑΣΙΝΟΙ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ (ΔΗΜ.ΑΡ.)

1. Αντωνάκη Ηλέκτρα
2. Εσμάουι Ευτύχιος
3. Μαστρογιάννης Παντελής
4. Παρασύρης Αντώνης

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥ.ΡΙΖ.Α.)

1. Δελημήτρος Κώστας
2. Λεμονής Σπύρος
3. Μανώλη Δημ.
4. Μεϊκόπουλος Αλέξανδρος
5. Μπαλλής Μάκης
6. Παπαϊωάννου Δημήτρης
7. Παπανάτσιου Κατερίνα
8. Τζήκα Δανάη

ΤΕΛΕΙΑ
1. Γιαννή Μαρία
2. Δημητριάδου Μαρία
3. Ζαρκάδας Ηλίας
4. Κουρέντης Δημήτρης
5. Ξένος Κωνσταντίνος
6. Τρύπας Γεώργιος
7. Χαρίση Αναστασία

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1. Αντονίτσα Βαλασία
2. Γαρόφλος Βασίλης
3. Γεωργακόπουλος Ευάγγελος
4. Μουλάκη Ηρώ-Μαρία
5. Παπαδήμος Σταμάτης
6. Στάχτου Θάλεια
7. Φώτου Χρήστος
8. Ψημένος Στέφανος

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. Ηλιόπουλος Παναγιώτης
2. Καλούτσας Αρτέμιος
3. Κουτσιανούδης Αθανάσιος
4. Μαρτίνου Μαρία
5. Νάκος Χρήστος
6. Καμπούρης Κυριάκος
7. Τσιλογιαννοπούλου Μαρία
8. Χαντζή Ευσταθία

Print Friendly, PDF & Email

Σχόλια

σχόλια